Os 4308 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 10:25
Meškanie 28 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 10:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 07:48
Bratislava hlavná stanica 09:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 07:48
Zlatná na Ostrove 08:03
Zemianska Olča 08:16
Veľký Meder 08:25
Veľký Meder 08:25
Dolný Štál 08:38
Dunajská Streda 08:53
Orechová Potôň 09:02
Lehnice 09:12
Kvetoslavov 09:22
Nové Košariská 09:32
Podunajské Biskupice 09:39
Podunajské Biskupice 09:40
Odbočka Letisko 09:44
Bratislava-Nové Mesto 09:49
Bratislava-Nové Mesto 09:50
Bratislava hlavná stanica 09:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).