Os 4307 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lehnice
Vlak odišiel zo stanice o 08:16
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:18 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 07:03
Komárno 09:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 07:03
Bratislava-Nové Mesto 07:13
Odbočka Letisko 07:17
Podunajské Biskupice 07:25
Nové Košariská 07:33
Kvetoslavov 07:45
Lehnice 07:56
Orechová Potôň 08:04
Dunajská Streda 08:11
Dunajská Streda 08:24
Dolný Štál 08:38
Veľký Meder 08:51
Veľký Meder 08:51
Zemianska Olča 09:00
Zemianska Olča 09:01
Zlatná na Ostrove 09:13
Zlatná na Ostrove 09:13
Komárno 09:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).