Os 4305 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 07:15
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 06:03
Komárno 08:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 06:03
Bratislava-Nové Mesto 06:13
Odbočka Letisko 06:17
Podunajské Biskupice 06:26
Nové Košariská 06:34
Kvetoslavov 06:47
Lehnice 07:00
Orechová Potôň 07:07
Dunajská Streda 07:14
Dunajská Streda 07:16
Dolný Štál 07:29
Veľký Meder 07:42
Zemianska Olča 07:51
Zlatná na Ostrove 08:03
Zlatná na Ostrove 08:04
Komárno 08:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).