Os 4303 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kvetoslavov
Vlak odišiel zo stanice o 05:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 05:02
Komárno 07:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 05:02
Bratislava-Nové Mesto 05:10
Odbočka Letisko 05:14
Podunajské Biskupice 05:22
Nové Košariská 05:33
Kvetoslavov 05:46
Lehnice 05:57
Orechová Potôň 06:06
Dunajská Streda 06:20
Dunajská Streda 06:20
Dolný Štál 06:35
Veľký Meder 06:51
Zemianska Olča 07:08
Zlatná na Ostrove 07:21
Komárno 07:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).