Os 4302 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:54
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 04:22
Bratislava hlavná stanica 06:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 04:22
Zlatná na Ostrove 04:37
Zemianska Olča 04:50
Veľký Meder 05:02
Dolný Štál 05:14
Dunajská Streda 05:41
Orechová Potôň 05:48
Lehnice 05:56
Kvetoslavov 06:07
Nové Košariská 06:18
Podunajské Biskupice 06:25
Odbočka Letisko 06:30
Bratislava-Nové Mesto 06:36
Bratislava hlavná stanica 06:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).