Os 4302 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 05:38
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 03:30
Bratislava hlavná stanica 05:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 03:30
Zlatná na Ostrove 03:45
Zemianska Olča 03:58
Veľký Meder 04:07
Dolný Štál 04:20
Dunajská Streda 04:37
Orechová Potôň 04:45
Lehnice 04:52
Kvetoslavov 05:02
Nové Košariská 05:13
Podunajské Biskupice 05:21
Odbočka Letisko 05:25
Bratislava-Nové Mesto 05:31
Bratislava hlavná stanica 05:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).