Os 4300 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 04:59
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Dunajská Streda 03:57
Bratislava hlavná stanica 04:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 03:57
Dunajská Streda 03:57
Orechová Potôň 04:05
Lehnice 04:13
Kvetoslavov 04:23
Nové Košariská 04:34
Podunajské Biskupice 04:40
Odbočka Letisko 04:44
Bratislava-Nové Mesto 04:50
Bratislava hlavná stanica 04:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).