Os 3966 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak prišiel do stanice o 15:16
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 12:37
Čadca 15:11

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 12:37
Liptovská Teplá 12:52
Lisková 12:53
Ružomberok 13:04
Ľubochňa 13:19
Kraľovany 13:29
Turany 13:39
Vrútky nákladná stanica 13:46
Vrútky 14:03
Vrútky 14:03
Varín 14:18
Žilina-Teplička 14:20
Žilina 14:32
Kysucké Nové Mesto 14:46
Krásno nad Kysucou 14:57
Čadca 15:11

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).