Os 3946 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Skalité
Vlak prišiel do stanice o 16:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Hrádok 13:29
Skalité 16:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Hrádok 13:29
Liptovský Mikuláš 13:42
Liptovský Mikuláš 13:42
Liptovská Teplá 13:56
Ružomberok 14:10
Ľubochňa 14:24
Kraľovany 14:47
Turany 14:58
Vrútky nákladná stanica 15:05
Vrútky 15:08
Vrútky 15:09
Varín 15:23
Odbočka Váh 15:27
Žilina 15:34
Žilina 15:47
Žilina 15:47
Kysucké Nové Mesto 16:00
Krásno nad Kysucou 16:11
Čadca 16:25
Čadca 16:37
Čadca 16:37
Čierne pri Čadci 16:46
Skalité 16:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).