Os 3946 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Skalité
Vlak prišiel do stanice o 16:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 16:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Hrádok 13:34
Skalité 16:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Hrádok 13:34
Liptovský Mikuláš 13:48
Liptovský Mikuláš 13:48
Liptovská Teplá 14:02
Ružomberok 14:10
Ľubochňa 14:25
Kraľovany 14:46
Turany 14:57
Vrútky nákladná stanica 15:04
Vrútky 15:09
Varín 15:25
Žilina 15:46
Žilina 15:46
Kysucké Nové Mesto 16:00
Krásno nad Kysucou 16:11
Čadca 16:37
Čierne pri Čadci 16:46
Skalité 16:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).