Os 3930 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak prišiel do stanice o 19:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 16:57
Čadca 19:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 16:57
Liptovská Teplá 17:12
Ružomberok 17:22
Ľubochňa 17:37
Kraľovany 17:45
Turany 17:55
Vrútky nákladná stanica 18:02
Vrútky 18:06
Varín 18:22
Žilina 18:46
Žilina 18:46
Kysucké Nové Mesto 19:00
Krásno nad Kysucou 19:11
Čadca 19:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).