Os 3912
Dopravca: Železničná spoločnosť Slovensko
Trasa vlaku:
Liptovský Hrádok (08:21) - Skalité (11:28)
Posledná známa poloha vlaku
Údaj zo stanice | Skalité |
Vlak prišiel do stanice o | 11:30 |
Meškanie | 2 min. |
Posledná aktualizácia údajov: 28.03.2024 o 11:31 (obnoviť)
Mapa trasy vlaku
Vysvetlivky: Skutočne prejdená trasa Plánovaná trasa
Reklama
Plánované radenie vlaku
Pre tento vlak môžete zobraziť plánované radenie vlaku na partnerskom webe vagonweb.cz (otvoriť do nového okna).
Informatívny cestovný poriadok
Stanica | Čas |
---|---|
Liptovský Hrádok | 08:21 |
Liptovský Mikuláš - príchod | 08:32 |
Liptovský Mikuláš | 08:39 |
Liptovská Teplá - príchod | 08:53 |
Liptovská Teplá | 08:54 |
Lisková | 08:55 |
Lisková - príchod | 08:55 |
Ružomberok - príchod | 09:01 |
Ružomberok | 09:03 |
Ľubochňa | 09:18 |
Ľubochňa - príchod | 09:18 |
Kraľovany - príchod | 09:25 |
Kraľovany | 09:26 |
Turany - príchod | 09:35 |
Turany | 09:36 |
Vrútky nákladná stanica - príchod | 09:43 |
Vrútky nákladná stanica | 09:44 |
Vrútky - príchod | 09:47 |
Vrútky | 09:50 |
Vrútky | 09:50 |
Varín - príchod | 10:03 |
Varín | 10:04 |
Odbočka Váh | 10:08 |
Odbočka Váh - príchod | 10:08 |
Žilina - príchod | 10:15 |
Žilina | 10:17 |
Kysucké Nové Mesto - príchod | 10:30 |
Kysucké Nové Mesto | 10:31 |
Krásno nad Kysucou - príchod | 10:41 |
Krásno nad Kysucou | 10:42 |
Čadca - príchod | 10:56 |
Čadca - príchod | 10:56 |
Čadca | 11:08 |
Čierne pri Čadci - príchod | 11:17 |
Čierne pri Čadci | 11:17 |
Skalité - príchod | 11:28 |
Reklama
Upozornenie: všetky dáta uvedené na tejto stránke majú len informatívny charakter a nemusia sa zhodovať so skutočnosťou. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú škodu vzniknutú z prezentácie nesprávnych údajov.