Os 3912 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak prišiel do stanice o 10:25
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 10:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 06:27
Čadca 10:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 06:27
Svit 06:35
Východná 07:01
Kráľova Lehota 07:10
Liptovský Hrádok 07:15
Liptovský Mikuláš 07:45
Liptovský Mikuláš 07:45
Výhybňa Paludza 07:49
Liptovská Teplá 07:59
Ružomberok 08:07
Ľubochňa 08:22
Kraľovany 08:46
Turany 08:56
Vrútky nákladná stanica 09:03
Vrútky 09:08
Varín 09:22
Odbočka Váh 09:26
Žilina 09:47
Kysucké Nové Mesto 10:00
Krásno nad Kysucou 10:11
Čadca 10:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).