Os 3912 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak prišiel do stanice o 10:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 06:28
Čadca 10:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 06:28
Svit 06:35
Východná 07:04
Kráľova Lehota 07:12
Liptovský Hrádok 07:17
Liptovský Mikuláš 07:45
Liptovský Mikuláš 07:45
Liptovská Teplá 07:59
Ružomberok 08:07
Ľubochňa 08:22
Kraľovany 08:44
Turany 08:55
Vrútky nákladná stanica 09:02
Vrútky 09:06
Varín 09:22
Žilina 09:46
Žilina 09:46
Kysucké Nové Mesto 10:00
Kysucké Nové Mesto 10:00
Krásno nad Kysucou 10:11
Čadca 10:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).