Os 3906 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak prišiel do stanice o 07:25
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 04:00
Čadca 07:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 04:00
Svit 04:06
Východná 04:35
Kráľova Lehota 04:43
Liptovský Hrádok 04:49
Liptovský Mikuláš 05:02
Liptovská Teplá 05:16
Ružomberok 05:26
Ľubochňa 05:42
Kraľovany 05:51
Turany 06:01
Vrútky nákladná stanica 06:08
Vrútky 06:12
Varín 06:28
Žilina 06:46
Žilina 06:46
Kysucké Nové Mesto 07:00
Krásno nad Kysucou 07:11
Čadca 07:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).