Os 3829 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 18:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 18:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 17:39
Trnava 18:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 17:39
Bratislava predmestie 17:43
Bratislava-Rača 17:49
Pezinok 18:07
Šenkvice 18:13
Cífer 18:23
Trnava nákladná stanica 18:29
Trnava 18:30

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.