Os 3825 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 16:33
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 16:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 15:39
Trnava 16:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 15:39
Bratislava predmestie 15:43
Bratislava-Rača 15:49
Pezinok 16:01
Šenkvice 16:07
Cífer 16:17
Trnava nákladná stanica 16:22
Trnava 16:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).