Os 3824 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 16:25
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 21.05.2022 o 16:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 16:25
Bratislava-Nové Mesto 17:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 16:25
Trnava nákladná stanica 16:26
Cífer 16:33
Šenkvice 16:43
Pezinok 16:49
Bratislava-Rača 17:02
Bratislava predmestie 17:08
Bratislava-Nové Mesto 17:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).