Os 3821 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 14:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 13:39
Galanta 14:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 13:39
Bratislava predmestie 13:43
Bratislava-Rača 13:49
Pezinok 14:01
Šenkvice 14:08
Cífer 14:18
Trnava 14:28
Trnava 14:28
Sereď 14:43
Gáň 14:49
Galanta 14:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).