Os 3806 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 08:13
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 07:25
Bratislava-Nové Mesto 08:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 07:25
Trnava nákladná stanica 07:26
Cífer 07:33
Šenkvice 07:43
Pezinok 07:49
Bratislava-Rača 08:02
Bratislava predmestie 08:08
Bratislava-Nové Mesto 08:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).