Os 3804 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 06:22
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 05:55
Bratislava-Nové Mesto 07:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 05:55
Gáň 06:01
Sereď 06:07
Trnava 06:22
Trnava 06:25
Trnava nákladná stanica 06:26
Cífer 06:33
Šenkvice 06:43
Pezinok 06:49
Bratislava-Rača 07:02
Bratislava predmestie 07:08
Bratislava-Nové Mesto 07:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).