Os 3802 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 06:25
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 04:54
Bratislava-Nové Mesto 06:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 04:54
Gáň 04:59
Gáň 05:00
Sereď 05:07
Trnava 05:22
Trnava 05:24
Trnava nákladná stanica 05:25
Cífer 05:32
Šenkvice 05:42
Pezinok 05:55
Bratislava-Rača 06:08
Bratislava predmestie 06:14
Bratislava-Nové Mesto 06:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).