Os 3482 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 15:47
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: 26.06.2022 o 15:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 13:48
Žilina 15:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 13:48
Liptovská Teplá 14:02
Ružomberok 14:10
Ľubochňa 14:25
Kraľovany 14:34
Kraľovany 14:46
Turany 14:57
Vrútky nákladná stanica 15:04
Vrútky 15:09
Varín 15:25
Žilina 15:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).