Os 3450 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Ružomberok
Vlak prišiel do stanice o 21:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.07.2022 o 21:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 20:08
Ružomberok 21:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 20:08
Svit 20:14
Východná 20:42
Kráľova Lehota 20:50
Liptovský Hrádok 20:55
Liptovský Mikuláš 21:08
Liptovský Mikuláš 21:08
Liptovská Teplá 21:22
Ružomberok 21:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).