Os 3446 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 16:03
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 16:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 13:31
Vrútky 15:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 13:31
Svit 13:39
Východná 14:11
Kráľova Lehota 14:19
Liptovský Hrádok 14:25
Liptovský Mikuláš 14:37
Liptovská Teplá 14:53
Ružomberok 15:06
Ľubochňa 15:21
Kraľovany 15:31
Turany 15:42
Vrútky nákladná stanica 15:49
Vrútky 15:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).