Os 3441 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 05:07
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 05:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Vrútky 03:57
Liptovský Mikuláš 05:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 03:57
Vrútky nákladná stanica 04:00
Turany 04:07
Kraľovany 04:18
Ľubochňa 04:26
Ružomberok 04:41
Liptovská Teplá 04:50
Liptovský Mikuláš 05:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).