Os 3440 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 04:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 03:42
Vrútky 04:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 03:42
Liptovská Teplá 03:56
Ružomberok 04:04
Ľubochňa 04:18
Kraľovany 04:27
Turany 04:37
Vrútky nákladná stanica 04:44
Vrútky 04:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).