Os 3437 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 23:35
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 23:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 21:55
Liptovský Mikuláš 23:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 21:55
Odbočka Váh 22:01
Varín 22:06
Vrútky 22:21
Vrútky nákladná stanica 22:24
Turany 22:32
Kraľovany 22:44
Ľubochňa 22:52
Ružomberok 23:10
Liptovská Teplá 23:20
Liptovský Mikuláš 23:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).