Os 3437 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 23:35
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 23:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 21:54
Liptovský Mikuláš 23:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 21:54
Varín 22:06
Vrútky 22:22
Vrútky nákladná stanica 22:25
Turany 22:33
Kraľovany 22:43
Ľubochňa 22:51
Ružomberok 23:09
Liptovská Teplá 23:19
Liptovský Mikuláš 23:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).