Os 3429 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 19:12
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 19:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 17:21
Liptovský Mikuláš 19:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 17:21
Žilina-Teplička 17:30
Varín 17:33
Vrútky 17:50
Vrútky nákladná stanica 17:53
Turany 18:01
Kraľovany 18:12
Ľubochňa 18:19
Ružomberok 18:35
Liptovská Teplá 18:57
Liptovský Mikuláš 19:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).