Os 3421 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 15:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 13:19
Liptovský Mikuláš 15:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 13:19
Odbočka Váh 13:26
Žilina-Teplička 13:28
Varín 13:31
Vrútky 13:48
Vrútky nákladná stanica 13:51
Turany 13:59
Kraľovany 14:22
Ľubochňa 14:30
Ružomberok 14:54
Liptovská Teplá 15:02
Liptovský Mikuláš 15:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).