Os 3421 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 15:15
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2021 o 15:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 13:29
Liptovský Mikuláš 15:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 13:29
Odbočka Váh 13:35
Žilina-Teplička 13:37
Varín 13:40
Vrútky 14:04
Vrútky nákladná stanica 14:07
Turany 14:15
Kraľovany 14:27
Ľubochňa 14:35
Ružomberok 14:51
Liptovská Teplá 15:00
Liptovský Mikuláš 15:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).