Os 3407 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Výh. Paludza
Vlak prešiel stanicou o 08:17
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:18 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Skalité-Serafínov 04:55
Liptovský Mikuláš 08:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Skalité-Serafínov 04:55
Skalité 05:06
Skalité 05:06
Čierne pri Čadci 05:17
Čadca 05:35
Čadca 05:35
Krásno nad Kysucou 05:49
Kysucké Nové Mesto 06:01
Žilina 06:25
Žilina 06:25
Žilina-Teplička 06:34
Varín 06:37
Vrútky 06:55
Vrútky nákladná stanica 06:58
Turany 07:05
Kraľovany 07:25
Ľubochňa 07:32
Ružomberok 07:54
Liptovská Teplá 08:03
Výhybňa Paludza 08:12
Liptovský Mikuláš 08:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).