Os 3405 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 06:10
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 06:12 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 05:42
Liptovský Hrádok 07:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 05:42
Žilina-Teplička 05:51
Varín 05:54
Vrútky 06:10
Vrútky 06:15
Vrútky nákladná stanica 06:18
Turany 06:26
Kraľovany 06:40
Ľubochňa 06:47
Ružomberok 07:02
Liptovská Teplá 07:10
Výhybňa Paludza 07:19
Liptovský Mikuláš 07:24
Liptovský Mikuláš 07:25
Liptovský Hrádok 07:37

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.