Os 3405 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Hrádok
Vlak prišiel do stanice o 07:36
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 05:45
Liptovský Hrádok 07:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 05:45
Žilina-Teplička 05:53
Varín 05:56
Vrútky 06:10
Vrútky 06:11
Vrútky nákladná stanica 06:14
Turany 06:22
Kraľovany 06:39
Ľubochňa 06:46
Ružomberok 07:00
Liptovská Teplá 07:09
Liptovský Mikuláš 07:24
Liptovský Hrádok 07:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).