Os 3403 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 06:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 05:20
Liptovský Hrádok 07:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 05:20
Varín 05:31
Vrútky 05:46
Vrútky nákladná stanica 05:49
Turany 05:56
Kraľovany 06:07
Ľubochňa 06:15
Ružomberok 06:32
Liptovská Teplá 06:42
Liptovský Mikuláš 06:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).