Os 3333 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 21:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.07.2022 o 21:06 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 19:36
Žilina 21:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 19:36
Trenčín 19:40
Trenčianska Teplá 19:49
Dubnica nad Váhom 19:54
Ilava 20:01
Ladce 20:08
Púchov 20:20
Považská Bystrica 20:32
Bytča 20:46
Dolný Hričov 20:52
Žilina 21:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).