Os 3330 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 20:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 20:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 18:52
Trenčín 20:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 18:52
Dolný Hričov 19:08
Bytča 19:14
Považská Bystrica 19:30
Púchov 19:42
Ladce 19:52
Ilava 19:59
Dubnica nad Váhom 20:05
Trenčianska Teplá 20:12
Trenčín 20:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).