Os 3329 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dolný Hričov
Vlak odišiel zo stanice o 18:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 17:36
Žilina 19:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 17:36
Trenčín 17:40
Trenčín 17:40
Trenčianska Teplá 17:49
Dubnica nad Váhom 17:54
Ilava 18:01
Ladce 18:08
Púchov 18:20
Považská Bystrica 18:32
Bytča 18:46
Dolný Hričov 18:52
Žilina zriaďovacia stanica 19:03
Žilina 19:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).