Os 3328 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 19:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 01.07.2022 o 19:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 17:52
Trenčín 19:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 17:52
Žilina zriaďovacia stanica 17:57
Dolný Hričov 18:08
Bytča 18:14
Považská Bystrica 18:30
Púchov 18:42
Ladce 18:52
Ilava 18:59
Dubnica nad Váhom 19:05
Trenčianska Teplá 19:12
Trenčín 19:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).