Os 3327 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 18:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 18:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 16:24
Žilina 18:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 16:28
Trenčianska Teplá 16:36
Dubnica nad Váhom 16:42
Ilava 16:54
Ladce 17:01
Púchov 17:12
Považská Bystrica 17:32
Bytča 17:46
Dolný Hričov 17:52
Žilina 18:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).