Os 3326 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 19:00
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 17:04
Trenčín 18:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 17:04
Žilina zriaďovacia stanica 17:06
Dolný Hričov 17:16
Bytča 17:23
Považská Bystrica 17:38
Púchov 18:10
Ladce 18:20
Ilava 18:27
Dubnica nad Váhom 18:33
Trenčianska Teplá 18:40
Trenčín 18:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).