Os 3326 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 18:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 21.05.2022 o 18:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 16:52
Trenčín-Zlatovce 18:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 16:52
Žilina zriaďovacia stanica 16:57
Dolný Hričov 17:08
Bytča 17:14
Považská Bystrica 17:30
Púchov 17:42
Ladce 17:52
Ilava 17:59
Dubnica nad Váhom 18:05
Trenčianska Teplá 18:12
Trenčín 18:21
Trenčín-Zlatovce 18:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).