Os 3325 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 17:11
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.01.2022 o 17:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 15:36
Žilina 17:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 15:36
Trenčín 15:40
Trenčianska Teplá 15:49
Dubnica nad Váhom 15:54
Ilava 16:01
Ladce 16:08
Púchov 16:20
Považská Bystrica 16:32
Bytča 16:46
Dolný Hričov 16:52
Žilina 17:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).