Os 3324 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 17:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 17:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 15:52
Trenčín-Zlatovce 17:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 15:52
Žilina zriaďovacia stanica 15:57
Dolný Hričov 16:08
Bytča 16:14
Považská Bystrica 16:30
Púchov 16:42
Ladce 16:52
Ilava 16:59
Dubnica nad Váhom 17:05
Trenčianska Teplá 17:12
Trenčín 17:21
Trenčín-Zlatovce 17:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).