Os 3322 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 16:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.07.2022 o 16:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 14:52
Trenčín-Zlatovce 16:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 14:52
Žilina zriaďovacia stanica 14:57
Dolný Hričov 15:07
Dolný Hričov 15:08
Bytča 15:14
Považská Bystrica 15:30
Púchov 15:42
Ladce 15:52
Ilava 15:59
Dubnica nad Váhom 16:05
Trenčianska Teplá 16:12
Trenčín 16:19
Trenčín 16:21
Trenčín-Zlatovce 16:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).