Os 3321 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 15:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 13:36
Žilina 15:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 13:36
Trenčín 13:40
Trenčín 13:40
Trenčianska Teplá 13:48
Dubnica nad Váhom 13:53
Ilava 13:59
Ladce 14:06
Púchov 14:17
Považská Bystrica 14:27
Považská Bystrica 14:32
Bytča 14:46
Dolný Hričov 14:52
Žilina 15:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).