Os 3320 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 15:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 15:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 13:49
Trenčín-Zlatovce 15:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 13:49
Žilina zriaďovacia stanica 13:54
Dolný Hričov 14:05
Bytča 14:11
Považská Bystrica 14:27
Púchov 14:38
Ladce 14:48
Ilava 14:55
Dubnica nad Váhom 15:07
Trenčianska Teplá 15:12
Trenčín 15:21
Trenčín-Zlatovce 15:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).