Os 3317 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 13:14
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 11:36
Žilina 13:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 11:36
Trenčín 11:40
Trenčianska Teplá 11:49
Dubnica nad Váhom 11:54
Ilava 12:01
Ladce 12:08
Púchov 12:20
Považská Bystrica 12:35
Bytča 12:50
Dolný Hričov 12:57
Žilina 13:09
Žilina zriaďovacia stanica 13:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).