Os 3314 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Výh. Plevník-Drienové
Vlak prešiel stanicou o 11:32
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 10:52
Trenčín-Zlatovce 12:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 10:52
Dolný Hričov 11:08
Dolný Hričov 11:08
Bytča 11:14
Považská Bystrica 11:30
Púchov 11:42
Ladce 11:52
Ilava 11:59
Dubnica nad Váhom 12:05
Trenčianska Teplá 12:12
Trenčín 12:21
Trenčín-Zlatovce 12:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).