Os 3314 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dubnica nad Váhom
Vlak odišiel zo stanice o 12:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 10:52
Trenčín-Zlatovce 12:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 10:52
Žilina zriaďovacia stanica 10:57
Dolný Hričov 11:08
Dolný Hričov 11:08
Bytča 11:14
Považská Bystrica 11:30
Púchov 11:42
Ladce 11:52
Ilava 11:59
Dubnica nad Váhom 12:05
Trenčianska Teplá 12:12
Trenčín 12:19
Trenčín 12:21
Trenčín-Zlatovce 12:23

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.