Os 3313 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 11:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 11:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 09:36
Žilina 11:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 09:36
Trenčín 09:40
Trenčianska Teplá 09:49
Dubnica nad Váhom 09:54
Ilava 10:01
Ladce 10:08
Púchov 10:20
Považská Bystrica 10:32
Bytča 10:46
Dolný Hričov 10:51
Dolný Hričov 10:52
Žilina 11:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).