Os 3307 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 08:01
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 08:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 06:18
Žilina 08:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 06:18
Trenčianska Teplá 06:26
Dubnica nad Váhom 06:32
Ilava 06:37
Ladce 06:44
Púchov 07:16
Považská Bystrica 07:26
Považská Bystrica 07:28
Bytča 07:42
Dolný Hričov 07:48
Žilina zriaďovacia stanica 07:59
Žilina 08:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).