Os 3306 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 08:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 06:52
Trenčín-Zlatovce 08:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 06:52
Žilina zriaďovacia stanica 06:57
Dolný Hričov 07:08
Bytča 07:14
Považská Bystrica 07:30
Púchov 07:42
Ladce 07:52
Ilava 07:59
Dubnica nad Váhom 08:05
Trenčianska Teplá 08:12
Trenčín 08:21
Trenčín-Zlatovce 08:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).