Os 3304 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 07:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 07:24 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 05:43
Trenčín-Zlatovce 07:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 05:43
Žilina zriaďovacia stanica 05:48
Dolný Hričov 05:59
Bytča 06:05
Považská Bystrica 06:30
Púchov 06:42
Ladce 06:52
Ilava 06:59
Dubnica nad Váhom 07:05
Trenčianska Teplá 07:12
Trenčín 07:21
Trenčín-Zlatovce 07:23

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.