Os 3304 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 07:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 07:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 05:42
Trenčín-Zlatovce 07:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 05:42
Žilina zriaďovacia stanica 05:44
Dolný Hričov 05:54
Bytča 06:01
Považská Bystrica 06:27
Púchov 06:41
Púchov 06:42
Ladce 06:52
Ilava 06:59
Dubnica nad Váhom 07:05
Trenčianska Teplá 07:12
Trenčín 07:21
Trenčín-Zlatovce 07:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).