Os 3303 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 05:59
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 04:33
Žilina 05:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 04:33
Trenčianska Teplá 04:41
Dubnica nad Váhom 04:47
Ilava 04:52
Ladce 04:59
Púchov 05:11
Považská Bystrica 05:23
Bytča 05:37
Dolný Hričov 05:43
Žilina 05:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).