Os 3302 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 06:11
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Vrútky 04:12
Trenčín-Zlatovce 06:16

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 04:12
Varín 04:28
Odbočka Váh 04:33
Žilina 04:44
Žilina zriaďovacia stanica 04:49
Dolný Hričov 05:00
Bytča 05:07
Považská Bystrica 05:23
Púchov 05:35
Ladce 05:45
Ilava 05:52
Dubnica nad Váhom 05:58
Trenčianska Teplá 06:04
Trenčín 06:11
Trenčín 06:14
Trenčín-Zlatovce 06:16

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).