Os 3181 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Myjava
Vlak prišiel do stanice o 11:44
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Vrbovce 11:32
Trenčín 13:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrbovce 11:32
Myjava 11:44
Myjava 11:45
Poriadie 11:53
Paprad 12:02
Stará Turá 12:08
Vaďovce 12:15
Čachtice 12:28
Trenčianske Bohuslavice 12:46
Trenčín-Zlatovce 13:02
Trenčín-Zlatovce 13:03
Trenčín 13:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).