Os 3152 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Myjava
Vlak prišiel do stanice o 07:32
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Mesto nad Váhom 06:45
Vrbovce 08:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Mesto nad Váhom 06:45
Čachtice 06:50
Vaďovce 07:02
Vaďovce 07:06
Stará Turá 07:13
Paprad 07:19
Poriadie 07:25
Myjava 07:32
Myjava 08:16
Vrbovce 08:28

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.