Os 3152 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrbovce
Vlak prišiel do stanice o 08:25
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Mesto nad Váhom 06:45
Vrbovce 08:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Mesto nad Váhom 06:45
Čachtice 06:50
Vaďovce 07:06
Stará Turá 07:13
Paprad 07:19
Poriadie 07:25
Myjava 07:32
Myjava 08:15
Vrbovce 08:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).